ПротруйникиЗ приходом весни починається гаряча пора - обробка грунту, посадка, прополка та інші обов'язкові сільськогосподарські заходи. Щоб восени зібрати гарний урожай, навесні потрібно багато чого встигнути зробити. З чого ж варто розпочати сільськогосподарський сезон?

Звичайно, з обробки посадкового матеріалу і грунту спеціальними речовинами - протруйниками, які захистять молоді сходи від всіляких хвороб та паразитів. Завдяки високим дезинфікуючим властивостями протруйники оберігають рослини на початковій стадії росту, а після висаджування в грунт утворюють навколо коренів захисну зону, в яку не проникають бактерії і суперечки, які викликають гниль і цвіль.

Як же захистити свій врожай і запобігти захворюванням посівного матеріалу? Краще всього в цьому випадку скористатися спеціалізованими протруйниками. Наша компанія пропонує високоякісні протруйники, нешкідливі для людини і навколишнього середовища, і смертельні для основних сільськогосподарських шкідників.

Пропонуємо Вам якісні протруйники для боротьби з хворобами та паразитами посадкового матеріалу

contact

Віспар 75% в.с.к.

Tebun-ultra

Тебун - Ультра 6% т.к.с.

contact

Імідон 70% з.п.
contact
Престирон 29% т.к.с.
  contact
Флекс 3,5% т.к.с.


Обробка посівного матеріалу протруйниками перед посадкою - економічно вигідний спосіб боротьби за врожай. Порошкоподібні, пастоподібні або рідкі препарати надійно борються з інфекціями, що вражають бульби картоплі в грунті, і хворобами, що передаються через повітря.

Протруйники використовують для захисту різних сільськогосподарських рослин - полуниці, томатів, капусти, перцю, баклажанів, і інших. Всі вони в тій чи іншій мірі страждають від нашестя комах, вірусів і бактерій, тому рання обробка протруйниками буде завжди до речі. Також протруйники з успіхом застосовують для захисту чагарників та плодових дерев від личинок жуків, гусениць, дротяники, капустянки.

Спосіб обробки розсади наступний - коренева система замочується у відповідному розчині на 0,5-8 годин (в залежності від використовуваного препарату), після цієї рослини висаджуються в грунт. Для обробки полуниці, малини, плодових дерев застосовують подкорневой полив - рослини рясно поливають спеціально приготовленим розчином.